Blog O Finansach Osobistych, Kredytach, Pożyczkach, Kontach, Lokatach.

Zmotywowałeś mnie: zapytam Kontomierza czy mogą mnie dodać na swój Blogroll 🙂 Zależy mi żeby jak najwięcej osób dowiadywało się moim blogu. Faktem jest, że mogliby pisać u siebie znacznie więcej - zwłaszcza, że mają dostęp do sporej bazy informacji statystycznych (np. na co wydajemy pieniądze). Ja mam tylko moją kilkunastoletnią historię wydatków - mało reprezentatywną dla większości czytelników.
blog o motoryzacji has more than 38 million inhabitants and about as many bank accounts. Opening an account is simple and fast: many individuals have several to benefit from what's on offer: one account for receiving their pay, another for savings, another for credit score, and so forth. It's in this reasonably favourable context that, in October 2014, Orange Polska joined forces with mBank, the nation's fourth-largest retail financial institution and the national leader of on-line banking, to create a 100%-mobile, Orange-branded financial institution: Orange Finanse. Within 6 months, it attracted a hundred,000 customers - and that is just a begin.
W artykule Edukacja finansowa - skąd czerpać wiedzę oszczędzaniu i inwestowaniu ” obiecałem, że przedstawię listę tych blogów, z których warto czerpać wiedzę na temat finansów. Zbesztany przez Tofika 🙂 postanowiłem, że dzisiaj nie będę się zanadto rozpisywał. Po prostu prezentuję Wam spis 36 blogów tematyce finansowej, które staram się regularnie czytać i które uważam za wartościowe źródło wiedzy inwestowaniu, oszczędzaniu oraz szeroko pojętych finansach i ich okolicach.
Informacje przedstawione na tym blogu są prywatnymi opiniami autorki i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.
Smart Passive Earnings - na tym blogu Pat Flynn (człowiek, który ostatecznie przekonał mnie do blogowania) przedstawia, jak dzieląc się swoją wiedzą można korzystać z potencjału Internetu do osiągania niebywałych profitów finansowych. Pat urzekł mnie (i nie tylko mnie) swoją transparentnością i utwierdził w przekonaniu, że mój pomysł na bloga nie jest odosobniony i że czytelnicy chcą poznawać liczby i konkrety.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Blog O Finansach Osobistych, Kredytach, Pożyczkach, Kontach, Lokatach.”

Leave a Reply

Gravatar