Marka Kobiety W Biznesie. Etykieta I Wizerunek (Renata Wrona) Ksi±¿ka

Specjalność Zarządzanie w biznesie jest klasyczną specjalnością menedżerską przygotowującą do zarządzania przedsiębiorstwami i przedsięwzięciami biznesowymi. Kurs negocjacji mediacji komunikacji i kreowania wizerunku w biznesie prowadzony jest przez trójkę ekspertów-praktyków w swoich dziedzinach Dzięki szkoleniu poznasz techniki właściwej komunikacji, sposoby wpływania na decyzje innych osób, metody kreowania własnego wizerunku, oraz zasady savoir vivre w sytuacjach biznesowych. Aneta Wątor, inicjatorka i gospodarz cyklu Kobieta w Biznesie, pochyli się nad tematem asertywności, która przydaje się kobietom nie tylko w biznesie, ale także w życiu prywatnym.
Poznasz metody budowania strategii marketingowej i prowadzenia działań marketingowych w e- biznesie. Część poświęconą komunikacji w biznesie, wykorzystaniu korespondencji mailowej dla efektywności nawiązywanych relacji i zdobyciu zaufania klientów poprowadzi Urszula Gutowska z Centrum Szkoleniowego JET. Rozumiejąc Spiral Dynamics oraz biologię partnera w biznesie, będziesz w stanie łatwiej dopasować argumentację, budować relacje i współpracować oraz osiągać wyższe wskaźniki wartości dodanej dla organizacji.
Trenerka rozwoju osobistego i trenerka biznesu, coach ICF, PR menedżerka, właścicielka firmy Prime Picture, autorka książki „Szczęśliwa kobieta - rozwój, kariera, miłość” oraz artykułów z zakresu budowania marki i etykiety w biznesie. W kolejnej odsłonie „Kobiety w biznesie” specjaliści prześledzą, jakie zmiany zaszły w branży internetowej oraz podpowiedzą, jak zastosować je do konkretnego biznesu.
wiecej wskazowek na blogu to rozmowy biznesie w różnych odsłonach. W ten sposób kobiety mogą się aktywizować w biznesie, efektywnie godząc obowiązki rodzinne z zawodowymi. Pomaga przedsiębiorczym Polkom w osiąganiu osobistych i zawodowych celów - stworzyła cieszący się ogromnym powodzeniem projekt „Kobieta w biznesie”, w którym uczestniczyło dotąd ponad three 000 kobiet i „Program Rozwoju Liderek”, który raz a dobrze rozprawia się z demonami w kobiecym biznesie.
Gustowne zdjęcia i rozmieszczenie tekstu, zastosowanie niestandardowych punktorów - to wszystko składa się nie tyle na jakąś-tam-książkę, ile na rzeczowy i ekskluzywny poradnik na temat budowania swojej marki w biznesie. Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu spotkań - Kobieta w biznesie. Projekt „Kobieta w biznesie”, którego celem jest zwiększenie w latach 2016 - 2019 aktywności zawodowej pań, skierowany jest do kobiet po 29. roku życia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Marka Kobiety W Biznesie. Etykieta I Wizerunek (Renata Wrona) Ksi±¿ka”

Leave a Reply

Gravatar